Poštovana,
    U zadnjih par nedelja osećam bol u grudnoj kosti. Prilikom "dobrog" istezanja osećam " pucketanje" u predelu grudne kosti i trenutno olakšanje. Bol je u zadnjih par dana svakodnevan. Nisam odlazio kod lekara zbog prezauzetosti na poslu, pa Vas molim da me posavetujete šta da radim. Rođen sam 1979 godine, visok sam 185 cm, težak sam 90 kg, sportom se bavim rekreativno (kada stignem).
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 29. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Niste naveli da li ste nekad ranije imali povredu ili neki udes koji bi Vam eventualno dao takve tegobe. Obično se pacijenti žale na slične tegobe ali u vratu ili rukama. Zato bi Vas trebalo pregledati te se ipak obratite svom lekaru.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #34999

    • Ja imam isti prblem. Kada sam radio prpadanja. Poceo sam da osjecam veliku bol u sredini grudnog kosa. Otidji kod l ekara