Poštovana,
    Od pre par dana imam jake bolove u donjem delu leđa i odprilike gde su butne kosti, kada legnem ustajem dosta teško i bol mi se prenosi i na mošnice. Ne peče me kad mokrim. Prvo sam pomislio da je prostata. Šta bih mogao da pijem da bi bol prestala jel znam da je ovo jaka prehlada. Pijem diklofen i malo mi je lakše od njega.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 22. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Ako bol prati predeo bubrega i spušta se ka bešici odnosno mošnicama, treba pratiti izgled mokraće, njenu količinu, peckanje. Sa druge strane bol može nastati povredom, naglim pokretom i onda on spada u bolove vezane za koštano zglobni sistem. Za sada popite paracetamol od 500 protiv bolova i pratite izgled mokraće i obavezno izgled mošnica i prisutan bol u njima, jer to spada u urgentna stanja i zahteva konsultaciju urologa.
      Pozdrav.