Poštovana,
    Da li je dobar imunitet: iga-1.63 igg-7.16 igm-0.55 c3-0.86? Inače vodim borbu sa candidom albicans koja je samo u sputumu i koja je uporna i recidivira brzo nakon terapije.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 22. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Imunologija je zaista veoma velika oblast u praksi i mora se tumačiti u sklopu opšteg stanja, prisustva bolesti, upotrebe lekova, postavlja se pitanje prisustva candide, da li su često prisutne infekcije - tako da je najbolje da o svemu porazgovarate sa Vašim lekarom.