Poštovana doktorka!
    Moj brat, koji ima 38 godina, 196cm. visine, 92kg. Težine, nije do pre dvadesetak dana imao nikakvih problema sa zdravljem. Međutim, kako mi je objasnio kada mu se to prvi put desilo, kaže da je osetio uznemirenost, da je imao osećaj da su počele sve vene u telu da mu se grče, stezanje u grlu i na kraju proliv. Odmah se javio lekaru, koji mu je rekao da se odmori, dao mu injekciju Bensedin i b12. Od tada se to stanje ponavlja na svakih nekoliko dana. Recite mi šta je potrebno da uradimo, kom lekaru da se obratimo? Da li je to možda od stresa, koji smo nedavno imali u porodici.
    S poštovanjem Miroslava Jocić.

    Odgovoreno: 22. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Po simptomima koje opisujete najverovatnije je uzrok stres u porodici, ali i to zahteva pregled kod izabranog lekara koji će eliminisati ostale diferencijalne uzroke i pomoći Vam da se izborite i rešite problem.