Postovani, sta znaci - navala krvi u glavu. Od cega to nastaje. Kakve posledice mogu biti. Da li je to povezano sa hipertenzijom. Moze li se desiti i ko nema hipertenziju. U kojoj dobi zivota se cesce javlja. Pozdrav vukasin

    Odgovoreno: 26. 06. 2009.
    • Poštovani, navala krvi u glavu je obicno simtom koji pacijent opisuje u mnogim slucajevima. Nekada pri skoku pritiska, u menopauzalnih zena, pri skoku temperature i mnogim drugim stanjima. Potrebno je videti pridruzene simtome, opste stanje organizma, ucestalost javljanja pa doneti sud o njenom znacaju i dodatnim analizama do eventualnog postavljanja dijagnoze. Pozdrav