Poštovani,
    skinula sam kondilome i sada me brine imunitet, čime se jača, kako bi se organizam izborio sa virusom? Da li je moguće nekako proveriti postojanje virusa u organizmu?
    Hvala

    Odgovoreno: 25. 06. 2009.
    • Poštovani,
      poboljšanje imuniteta ćete postići većim unosom svežeg voća i povrća, unosom tečnosti, pravilnom ishranom koja podrazumeva adekvatan unos proteina, ugljenih hidrata, masti. Boravkom na svežem vazduhu, fizičkom aktivnošću, izbegavanjem zatvorenih i zadimljenih prostorija. Moguće je proveriti prisustvo virusa virusološkim analizama iz krvi, ali će takve analize indikovati vaš izabrani lekar po kliničkoj slici tj. po simptomima koje imate.