Holesterol 6,21mmol/l, trigliceridi 1,24mmol/l,  hdl holesterol 1,69 mmol/l,  ldl holesterol 3,96mmol/l ldl/hdl 2,34 hol/hdl 3,67 . Molim mišljenje za ovakav nalaz!
    Hvala

    Odgovoreno: 25. 06. 2009.
    • Poštovani,
      niste opisali koje ste starosne dobi, da li bolujete od nekih bolesti (koranarnih, diabeta), kog ste pola? Ali mogu vam reći da su vam rezultati okvirno dobri. Eventualno bi došlo u obzir promena životnih navika, smanjenje telesne težine, povećanje fizičke aktivnosti i adekvatna ishrana. Sve je već poznato iz sredstava javnog informisanja više povrća, voća, ribe.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #32202

    • Vojislav Micovic 30. 01. 2015.

      Imam 37 god. Visok sam 192, tezak 90kg, nisam do sada imao nikakvih problema, cak nisam ni proveravao dugo krv, otisao sam i saznao da mi je povisen holesterol, 6, 24mmoi/l trigliceridi su 1, 30mmol/l voleo bih da cujem vase misljenje. . . .