Poštovani doktore,
    da li mogu da postavim jedno pitanje u zadnje vreme imam povremene bolove na desnoj strani leđa tačnije samo gornji dio leđa dešava se da me uhvati nešto naliku grča ali problem je u tome da kada u to vreme hoću da udahnem duboko ne mogu jer me to sprečava i tako bude jedno pet minuta! Da li je u pitanju možda neka prehlada ili čak nešto više molim vas da mi odgovorite pošto sam trenutno na poslovnom putu i nemoguće je da odem kod lekara i da li mi vi kao lekar savetujete nešto molim vas za odgovor
    Puno vam hvala

    Odgovoreno: 25. 06. 2009.
    • Poštovani,
      potrebno je videti da li uz te simtome kašljete, da li ste skoro bili prehlađeni, da li imate temperaturu, da li ste boravili u klimatizovanim prostorijama? Da li su simptomi vezani za promenu položaja ili pak bolujete i od drugih bolesti? Pošto ste na putu pokušajte da popijete paracatamol ili neki antireumatik koji će otkloniti bol ako je u pitanju neka mijalgija ili neki drugi sličan problem (naravno ako ne postoji neka alergija na neki od ovih preparata) tačna dijagoza će vam biti postavljena kada uradite potrebna dodatne analize (lab, rtg pluća, pregled kostano-zglobnog sistema)