Poštovanje. Juče ujutru sam radio laboratorijske analize. Poslednji obrok je bio pre 19h prethodne večeri. Ranije nisam imao problema sa šećerom u krvi, međutim, zabrinulo me što je nađena vrednost 2, 1. Postepeno prisutan umor. Od terapije pijem eftil 1+0+2 sa dijagnozom epilepsije. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 23. 12. 2015.
    • Poštovani,
      Ako sam dobro razumeo i ako ste dobro napisali vrednosti glukoze od 2, 1 ukazuju na snižene vrednosti šećera. To može da bude zbog toga što niste imali doručak. Nemam podatak u koliko ste sati vadili krv i da li vam se često dešava umor. U svakom slučaju, savet je da češće ponavljate rezultate u lab.