Par dana imam jaci svrab po telu, svuda pomalo, 27 god, zdrava, jetra zdrava. Sta to moze biti i da li moze biti uzrokovano hladnocom (javlja se i tokom boravka u kuci, ali jos nema grejanja) ? Zahvaljujem se unapred na odgovoru!

    Odgovoreno: 27. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Generalno, svrab može biti uzri+okovan i hladnoćom kao i tkaninom koju nosite u koliko je ona npr. Sintetička. Uzroci za svrab mogu biti brojni, računojući tu i nervozu i stres. U svakom slučaju, ako se tegobe nastave savet je da se javite lekaru