Stavio sam 24 februara donju protezu zuba (6 navlake i sa strane je proteza parcijalna akrilatna) . Nakon nedelju dana pocinje jaka glavobolja, nesvestica, vrtoglavica, zatezanje vratnih zila (vuce mi glavu unazad) i to evo traje vec 2 meseca. Protezu sam skinuo i nenosim je vise. Nije me zuljala proteza, bila mi je super uradjena. Dali mozda znate resenje za ovaj moj problem. Unapred zahvalan. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 14. 07. 2015.
    • Poštovani,
      U pitanju niste navili da li su se tegobe smanjile odnosno prestale kada ste prestali nositi protezu. Vrlo je teško reći da li su tegobe povezane sa samo protezom, ali ako kažete da vas nije žuljala verovatno nije od toga. Možda je problem u vrtanoj kičmi, tegobe koje opisujete mogle bi odgovarati problemima vezanim za vratnu kičmu. Ukoliko vas tegobe i dalje muče, javite se lekaru