1. Bolovi ispod leve strane srca, pulsiranje

    Pitanje broj: #133905

    Dobar dan, evo ovde ću postaviti moje pitanje pošto ne znam u kojoj se oblasti nalazi ovaj problem koji ja imam pa ukoliko ne mozete da mi date odgovor vi, preusmerite me na oblast gde treba da postavim pitanje. Naime, vec neko vreme imam bolove ispod srca, sa leve strane, dakle mislim u slezini, ali to nisu karakteristicni bolovi, vec vise kao neko pulsiranje, i danas, kada sam osetio pulsiranje, pogledao sam u stomak priemtio sam da mi pulsira stomak na tom mestu gde je slezina otprilike. Malo sam se uplasio pa me zanima da li znate sta je sve moguce da mi se desava? Otisao sam kod lekara danas, dao mi je gomilu nekih nalaza da odradim, sto cu i odraditi, ali me je pitao da li je vidljivo golim okom pulsiranje sto sam ja primetio da jeste tek sada, nikad ranije nisam gledao.
    Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 22. 01. 2015.
    • Postovani.Vec duze vreme imam jak bol sa leve strane ispod rebra kao da me neko ubode nozem to traje tako po ceo dan jedino kad tek ustanem nema ga mozda nekih 20min i onda pocne.Uzadnje mozda mjesec dana taj se bol pretvorio u neko kao mravinjanje a sad se i rasirilo po cijelom tijelu osjecam kao da su mi mravi ispod koze i traje po ceo dan bez prekida.Radio sam ultra zvuk srca,snimao sam jetru,bubrege pankreas i sve je ok.Pa ako bi mi mogli reci sta je u pitanju i dali to moze biti sa kicme posto imam bol u vratu i lopaticama.