1. Kolabiranje, malaksalost i mučnina

    Pitanje broj: #133880

    Poštovanje
    Pre 25 dana sam kolabirao, prvih nekoliko dana nisam mogao da jedem. Osećam jaku malaksalost i mucninu, javljalo mi se i nekontrolisano drhtanje. Eto i posle 25 dana osećam iste simptome. Radio sam KS i povećani su rezultati alt 82 ast 66 pct 1.6. Na dan kada sam kolabirao radio sam akrilnim bojama (slikar sam) u zatvorenoj prostoriji gde je bilo malo toplije. Zanima me je li moguće da je od boja, i da li je moguce da toliko traju simptomi, ili je mozda nesto drugo u pitanju?
    PS zbog nemigucnosti postavljanja dijagnoze (praznici, i dr nisu radili) molim vas za savet, i odgovor.
    Filip