1. Limeral, Gluformin, Monizol, Prexsanil, Karvileks, Betamsal, Alopurinol i Spironalakton

    Pitanje broj: #133784

    Poštovanje,
    zanima me jedna stvar. Moj deda ima 64 godine i pije sledece lekove: Limeral, Gluformin, Monizol, Prexsanil, Karvileks, Betamsal, Alopurinol i Spironalakton. On sve te tablete pije zajedno jednom dnevno oko 21h. Mene konkretno zanima da li on sve te tablete sme da pije zajedno u isto vreme, posto od svih lekova pije po jednu tabletu? Ako mozete odgovorite mi na e-mail (m-a-j-a_@hotmail.com)
    Pozdrav

    Odgovoreno: 22. 01. 2015.

Komentari na pitanje: #133784

    • Poštovanje Koji je bolji lek od gluformina za glukozu on jeste dobar skine glukozu ako je 8.1 na 4.1ali mi stvara dijareju hvala