1. Kuglica ili mehurić ispod desnog rebra

    Pitanje broj: #132917

    Poštovani
    slučajno sam pre par dana opipala nešto ispod desnog rebra. Kao neka kuglica ili mehurić. Pod stresom sam poslednjih pola godine. Ne znam da li to ima veze sa ovim, šta mislite?

    Odgovoreno: 15. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Nije mi najjasnije u visini kog desnog rebra ste opipali promenu? U svakom slučaju mislim da nemate razloga za brigu. U pitanju je verovatno neka beningna promena, koju nikako ne bi trebalo povezivati sa stresom. Ipak preporuka je da se obratite lekaru kako bi se eventualno uradile neke dijagnostičke procedure i utvrdilo tačno poreklo promene.