poštovani sinoc sam razbio zivin toplomer nesto malo zive je izaslo ali ja to sinoc nisam video veceras kada sam legao da spavam slucajno sam na podu video te sive kuglice da li je moglo da dodje do nekakvog isparenja i koliko je to opasno ?

    Odgovoreno: 11. 04. 2020.
    • Poštovani,

      Živa koja se nalazi u toplomeru je bezopasna po zdravlje.

      Delove žive koje ste našli, sakupite i stavite u nešto što možete da zatvorite ( flaša i slično ) i odložite u smeće.

      Srdačno,

      dr Magdalena NIkolić