Pozdrav. Primetio sam promenu na jeziku. Zanima me da li se radi o nečemu opasnom ili ne?Hvala unapred! Priložio sam fotografiju radi vizuelnog prikaza.

    Odgovoreno: 06. 04. 2020.
    • Poštovani,

      U pitanju može biti benigni izraštaj na vašem jeziku. Nemojte tretirari ni sa čim.

      Preporučujem da zakažete pregled kod ORL specijaliste, kako biste izraštaj uklonili ukoliko je to potrebno. Naravno, sačekajte da se završi vanredno stanje. Do tada, hvala što ostajete kod kuće!

      pozdrav

      dr Magdalena Nikolić