-povremeno osecanje nelagode na levoi strani tela pri budjenju -budjenje 2-4 puta u toku noci bez smetnji, brzo zaspim, u poslednjih 10ak dana -povremeno pulsiranje stomaka u ritmu srca -holesterol visok - LDL 9 -nekoliko dana pulsiranje tela u lezecem polozaju - glava, grudi, stomak, -rad zeluca pojacan -kod lekara izmeren pritisak 145/95, puls 100 -radjeno snimanje pluca i spirometrija, nalazi u redu -hormoni stitne zlezde u redu -povremeno bolne tacke na levoj strani grudnog kosa, ali na povrsini

    Odgovoreno: 11. 04. 2020.
    • Poštovani,

      Vaše tegobe mogu ukazivati na povišen stres. Ukoliko ste u mogućnosti, pokušajte da redukujete ishranu zbog povišenih vrednosti holesterola u krvi, takođe pritisak koji imate možete stabilizovati redovnom blagom fizičkom aktivnošću.

      Ukoliko se Vaše tegobe intenziviraju, potreban je pregled lekara opšte prakse i kardiologa.

      Srdačno,

      dr Magdalena Nikolić