Dobar dan, imam problem vec vise od dva meseca sa svrabom u zadnjici, nemam nikakvih izraslina ali osecam kao da mi je suva koza. Neprijatno mi je bilo da se obratim mom doktoru, pa sam mislio da pitam vas za savet.

    Odgovoreno: 02. 04. 2020.
    • Poštovani,

      Svrab koji navodite moze biti izazvan različitim uzrocima.

      Savetujem Vam, kada prođe vanredno stanje i aktuelna epidemiološka situacija u našoj zemlji, da se javite nadležnom lekaru opšte prakse koji će Vas dalje uputiti ako je potrebno.

      Pozdrav

      dr M.Nikolić