Imam hronicni nebakterijski prostatitis, koji mi pravi bol i pecenje u toku mokrenja i nakon mokrenja. Da li tu postoji neki lek? Inace imam 30 god, nepijem, nepusim, hranim se zdravo... Bio sam kod urologa on mi je prepisao TAMSOL i qurol tbl. ali to mi slabo pomaze...

    Odgovoreno: 02. 04. 2020.
    • Poštovani,

      Uzrok vašeg oboljenja nekad mogu biti bakterije, stoga se može koristiti antibiotik koji će Vam prepisati nadležni urolog.

      Od ostalih vidova lečenja koriste se metode fizikalne medicine (TENS), metode alternativne medicine (akupunktura), psihoterapija kao i lekovi za neuropatski bol.

      Potrebno je savetovati se sa nadležnim urologom i pod kontrolom nastaviti lečenje.

      Pozdrav

      dr M. Nikolic