Poštovani, imala sam herpes na usni prije 7 dana, i sad je opet izašao ali na drugom mjestu. Unosim dovoljno vitamina i minerala, zašto mi se ovo događa? Unaprijed zahvalna.

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Postovana, herpes simplex je uobicajeno javlja na usni usled razlicitih psihofizickih faktora, narocito ako Vam je ranije izlazio. Tome pogoduje i ova trenutna situacija napetosti i nervoze. Ako ste sigurni da je herpes simplex, mazite kremu Acikovir i tabletice Acilovir 7 dana. Uzimajte cink i vitamin c, kao i vitamine b grupe. Kontrola za 10 dana. Pozdrav