Zdravo,imam 25godina i majka sam sedmomesecne bebe. Mama mi je obolela od ALS-a i u poslednje vreme sam pod stresom iz tog razloga. Vec 11dana imam temperaturu koja ne prelazi 37'5,nemam nikakve simtome ni bolove,krvna slika mi je u redu. Kada lezim i odmaram,nisam u pokretu,temperatura je 36'5 ,da li postoji mogucnost da je to od stresa ili je nesto drugo u pitanju? Bilo mi je blago upaljeno grlo,ispila sam antiviotik koji mi je doktor prepisao,nemam kasalj i nije mi zapusen nos. Jednostavno bas nikakve simptome nemam osim temperature...

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovana, kakav Vam je urin, jel imate peckanje pri mokrenju? Dojke, moze biti mastitis. Ako je sve u redu, uzimajte puno tečnosti i paracetamol za snižavanje temperature, moze biti i od napetosti oko svega. Pratite, pa se javite ako nije bolje za 10 dana. Pozdrav i svako dobro