Pozdrav. Imam temperaturu vec 10tak dana 37- 37.3 Ne osecam se lose. Ne lomi me.. osecam se dobro i energicno...Samo mi je lice vruce i obrazi mi gore... ruke i noge su mi cesto hladne i nos... sve drugo je najnormalnije...imam li razloga za brigu? Ja pripusujem nekom unutrasnjem stresu zbog trenutne situacije u zemlji.

    Odgovoreno: 02. 04. 2020.
    • Postovani, subfefrilnost se moze javiti zbog razne vrste psihofizicke napetosti. Obratite paznju na urinarni trakt, stolicu... da li imate peckanje pri mokrenju ili problem sa stolicom. Uzimajte paracetamol i vise tečnosti, probiotik... Svakako, ako ne prolazi javite se matičnom domu zdravlja. Srdačan pozdrav i svako dobro