Добар дан, преко ноћи ме је нешто изуједало по целом телу, тражио сам али оаука нисам нашао оа не знам шта је, приложићу вам слику да видите да ли може бити нешто озбиљно с обзиром да сам избројао око 17 уједа..

    Odgovoreno: 05. 04. 2020.
    • Postovani, moguce da se radi o ujedu pauka. U svakom slucaju uzmite kremu Sinoderm ili neku slicnu, moze i krecno mleko da zasusi promene. Ako se nastavi reakcija, verovatno je neka urtikarija u pitanju, onda uzmite da pijete tablete antihistaminik. To imate u svakoj apoteci. Srdacan pozdrav