Postovani, porodila sam se pre 4 meseca carskim rezom, bliznakinje. U trudnoci sam se ugojila 17kg, a bebe su bile teske 2600 i 2300. Medjutim meni je stomak ostao ogroman jos uvek, kao u 7 mesecu. Svi ginekoloski nalazi su ok. Sta mogu da ocekujem, da li ce doci do povlacenja i da li mogu nesto da uradim da taj proces ubrzam? Inace vec 3 dana imam bolove jake u donjem delu stomaka. Ginekolog mi kaze da nije to nista???? /

    Odgovoreno: 21. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Zbog tog bol u maloj karlici mozete da dodjete kod mene u kabinetu pa da uradimo elektromiografski pregled.
      reedukacija perineuma je terapija bas za vas problem.
      stojim vam na raspolaganju.
      www. Centar-reedukacije. Rs
      tel: 0637632114