Postovani, pre deset dana sam se porodila prirodnim putem, nisam imala nikakvih problem medjutim od pre dva dana donji deo kicme odnosno trtica mnogo me bole da nemogu ni jedan polozaj da nadjem odgovarajuci, na trticnoj kosti osetim kao dve male rupice da imaju izmedju prsljenova, sta da radim jer su bolovi veliki, unapred hvala

    Odgovoreno: 25. 08. 2013.
    • Poštovana,
      To se zove post porodjajni karlicno pelvicni bol i to je normalno posle porodjaja. Taj bol je proizvod vracanja kostanih i misicnih tkiva na normalno stanje kao pre porodjaja.
      mozete uzeti neke tablete protiv bolova ali ako dojite morate da se posavetujete kod svog ginekologa ili nadlezne babice!
      ukoliko se bol nastavi predlazem vam da posetite sajt
      www. Centar-reedukacije. Rs i da vidimo neko resenje.
      stojim vam na raspolaganju