Postovani, porodila sam se 09. 08. 2013, sve je bilo u redu, medjutim nakon porodjaja po povratku kuci dobila sam visoku telesnu temperaturu (i preko 40) koja vec par dana nikako ne spada. Radila sam analize krvi i crp mi je jako povecan (kazu da je normalno oko 10mg/l) . Meni je 250 mg/l. Posto temperatura nikako ne spada danas sam ponovo radila analize i sada je 310 mg/l. . Da li mozete da mi kazete sta to tacno znaci, sta se desava u organizmu i koliko je to opasno

    Odgovoreno: 15. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Mislim da trebate odmah da se javite svom ginekologu.
      crp nam pokazuje da ima infekcije u organizmu i ovako visok crp oznacava jednu akutnu infekciju.
      molim vas da se sto pre javite svom lekaru ili ginekologu.