Dobro vece,izvinite ak smetam,moj tata ima rak na jeziku,nakon nekog vremena rak se prosirio i u grlu,da li taj rak moze hirurski da se odkloni,i da li bi mogli da mi preporucite neke lekove koje bi smanjile taj rak?

    Odgovoreno: 07. 07. 2020.
    • Postovana,

      s obzirom da je Vas otac onkoloski pacijent, on svakako mora otici na konzilijum za maligne tumore glave i vrata, gde mozete dobiti i odgovore na pitanja. Ukoliko zelite savet, neophodno je da posaljete poslednji nalaz MSCT vrata i poslednju konzilijarnu odluku preko sajta www.radioterapija.rs.

      Srdacan pozdrav