1. Nalaz histohemiske analize

    Pitanje broj: #168062

    Zanima me samo da li je ovo za doktora onkologije. To je nalaz histohemiske analize?

    Odgovoreno: 07. 04. 2020.

Komentari na pitanje: #168062

    • Marijela Prole 08. 04. 2020.

      Postovanje, ja sam to operisala pre osam godina i sada mi se ponovo vratilo, msm vracalo se postepeno u toku tih 7-8 godina..pocelo je kao zrno graska,sada je kao orah.. Bila sam kod plasticnog hirurga, ona je rekla da to nije za nju, pa me je hirurg poslao na imunohistohemisku analizu i magnetnu. Pa me zanima kakav je po vama taj nalaz. Posto zbog situacije u drzavi ne mogu da dodjem ni do jednog lekara, a u taj nalaz se ne razumem.