skoro pa 2 god ima kako je pocela noga da mi podrhtava pa ruka (desna)U Kragujevcu su mi dijagnostikovali jedan neurolog (Dziga)esencijalni tremor au klinickom centru G20-Morbus Parkison,dok je dr LEPIC sa VMA -Tremor parkinsoniformis.Ni jedan lek ne deluje bar malo da mi smanji drhtanje ruke ,od pk-merz-a pa do Propanolola-ako imate savet ,drage volje bi ga prihvatio

    Odgovoreno: 11. 01. 2024.
    • Poštovani gospodine, da li ste ispitivani u smislu Vilsonove bolesti, odnosno da li su rađeni pregled oftalmologa sa špalt lampom, određivanje ceruloplazmina i bakra u krvi, kao i bakra u 24-časovnom urinu? Vilsonova bolest može da se ispolji u vidu tremora, a leči se sasvim drukčije od Parkinsonove bolesti. Ukoliko niste ispitivani, možete zakazati moj pregled preko stetoskop.info  pa da se ispitivanje u smislu Vilsonove bolesti sprovede do kraja.

Komentari na pitanje: #211968

    • Sve što ste naveli sam obavio i sve je ok, samo me interesuje da li 12 godina korišćenja Rivoltrila može da izazove ovakvo stanje?