Lijepi pozdrav!Imam dijagnozu ankcioznosti,tremor i to najviše glave.Ponekad imam osjećaj da bi iskočila iz vlastite kože.Najgore se osjećam ujutro nakon ustajanja,krene drhtanje,lupanje srca,za učenost u glavi.Tada moram popiti propranolol i Misar i nakon pola sata stanje se smiri,ali ja se cijeli dan ne osjećam dobro.Pokušala sam nekoliko vrsta tableta za ankcioznosti,ali imam užasne nuspojave i ne mogu izdržati da to prođe,tako da se vratim u krug.Molim Vas Vaše mišljenje i savjet.Hvala!

    Odgovoreno: 11. 01. 2024.
    • Poštovana gospođo, mislim da bi kod Vas trebalo utvrditi da li se radi o Wilsonovoj bolesti koja se može ispoljiti u vidu neuroloških simptoma poput tremora i psihičkih smetnji. Stoga Vam savetujem da se obratite neurologu da bi se ispitivanjem utvrdilo postoji li Wilsonova bolest ili ne. Wilsonova bolest je poremećaj metabolizma bakra i za nju postoji specifičan način lečenja. Lep pozdrav, dr Kažić.