Ako neko ima intencioni tremor da li to znaci da 100 % ima i multipla sklerozu ili taj tremor moze biti znak nekog drugog oboljenja ili jednostavno simptom sam po sebi?

    Odgovoreno: 20. 01. 2024.
    • Tremor ne mora biti znaak multiple skleroze. U mladoj dobi uzrok tremora je često Wilsonova bolest, nasledni poremećaj metabolizma bakra. Ako želite da proverite da li imate Wilsonovu bolest možete zakazati moj pregled preko stetoskop.info Pozdrav, dr Kažić