IMAM 38G.I PRE 5 GODINA SAM OPERISALA TUMOR HIPOFIZE NA VMA OD STRANE PROFESORA DR.BRANISLAV ANTIC.AKROMEGALIJA JE TADA SANIRANA A OSTAO JE OKO2/3MMTUMOR U ZADNJE VREME OSECAM JAKE BOLOVE U PREDNJEM DELU GLAVEPA DO IZA UHA. NEKAD KAO DA MISE GLAVA CEPA SEKIROM.CESTO IMAM UKOCEN VRAT ALI ICELA LEVA STRANA I SVE PUCA NA MENI ILI UTRNE PA I GLAVA SA LEVE STRANE.PITAM VAS OD CEGA BI MOGLO DA BUDE SVE OVO I STA DA PREDUZMEM DA BI SE OSECALA BOLJE.UNAPRED ZAHVALNA JASMINA IZ MAKEDONIJE

    • Poštovana, potrebno je da dođete na kontrolni pregled kod lekara koji Vas je operisao. Srdačan pozdrav.