Dragi dr. Predrag Peric molim vas za jedno miljejne oko ovom dijagnozom ( acoustic neuroma ) koji se rizici i posledice pri obavlajnem operacije Molim vam za brzi odgovor

    Odgovoreno: 27. 03. 2008.
    • Poštovani, na osnovu ovako postavljenog pitanja bez konkretnih podataka i pregleda pacijenta, nezahvalno je, neprofesionalno je i na kraju nemoguće je davati bilo kakvu procenu operativnog rizika i eventualnih posledica. Smatram da je o tome jedino merodavan da govori neurohirurg-operator koji bi trebalo da operativno leči pacijnta. Mislim da je to jedini pravi put koji je u najboljem interesu pacijenta. Srdačan pozdrav.