Postovani gospodine Pericu, na odabiru tema za maturski rad,iz hirurgije,izvukao sam temu sindrom lumboisijalgije.Pa vam pisem ovu poruku,kao strucnom licu,ako biste mogli da mi preporucite neku strucnu literaturu sa kojom bi se pomogao u pisanju,tj sastavljanju maturskog rada. Unaprijed zahvalan

    Odgovoreno: 16. 03. 2008.
    • Poštovani, informacije koje Vas interesuju, za rad koji treba da napišete, možete naći u sledećim univerzitetskim udžbenicima: 1. Lević Z, OSNOVI SAVREMENE NEUROLOGIJE, 2. Radoičić B, OPŠTA I SPECIJALNA KLINIČKA NEUROLOGIJA, 3. Samardžić M, OSNOVI NEUROHIRURGIJE 4. Švirtlih L, Antunović V, Samardžić M, LUMBALNA DISKUS HERNIJA Pozdarv.