Postovani, zelim da vam postavim jedno pitanje, mozda ce zvucati glupo ali ne razumijem se u medicinu...naime prije mjesec dana imao sam iscasenje ramena i povredu dva zivca radialis i ulinaris odmah sutradan nakon povrede krenuo sam na fiziklnu terapiju...i sad poslije 20 terapija (elektrostimulacija, vjezbe, masaza) sve se SKORO vratilo u prijesnje stanje...doktorica mi kaze da cu ici na terapije jos ovu i svedecu sedmicu ali samo na vjezbe bez el.stimulacije...vjezbe sam radio i ranije...e sada posto su svi prsti u dobroj funkciji osim malog prsta...tu nastaje problem ...primjeto sam da kad sviram gitaru nemam snage u malom prstu i ne mogu jako da pritisnem zicu niti da sastavim mali prst sa ostalim ostaje malo izdvojen i danas sam to reko doktorici i ona misli da sam prilikom pada povrijedio tj. istegao neki ligament ili sta vec ima u malom prstu...htio sam da vas pitam da li ce i za koliko vremena i mali prst da bude cvrs da ne i da ne "skljoca"...Molim vas da mi odgovo! rite sto prije jer sam jako zabrinut Unaprijed Hvala

    Odgovoreno: 13. 03. 2008.
    • Postovani, ne morate biti vise " jako" zabrinuti. Iz pisma koje ste poslali, a i predjasnjih upucenih kolegi neurologu, dobio sam utisak da sve ide kako treba samo vam nedostaje strpljenje. Ocigledno je da Vasa doktorica odlicno vodi Vase lecenja, tako da sva pitanja koja Vas muce treba sa rayjasnite sa njom, da se pridrzavate datih saveta i da zivite normalno. Za konacnu procenu oporavka je jos rano. Siguran sam da ce Vas, ako bude bilo potrebe, Vasa doktorica uputiti kod odgovarajuceg specijaliste za dopunsko misljenje. Dakle strpljenje, budite zadovoljni postignutim rezultatima i bez opsesije skljocanjem u malom prstu. Pozdrav.

Komentari na pitanje: #3849

    • Nemogu da verujem da doktor daje takav odgovor moj palac leve ruke skljoca godinu dana pocinju i drugi prsti na drugoj ruci da skljocaju i to strasno boli do suza i koliko to treba cekati i zasto cekati pa kad to uhvati mah ko ce to izleciti molim postovanog doktora da mi odgovori kad i gde treba se javiti doktoru. Hvala