Operisan sam 6.05.2008.godine na VMA, radjena mi je stabilizacija kičme st. post. interhemilsminectonomia l4/5 et foraminotomia l4/51.sin exicio cicatrax reg.l4/5 et intercorporalis, odnosno st. post. stabilisationem post l4-s1 plif .Sada se nalazim na bolovanju i imam ponovo bolove u desnoj nozi i levoj potkolenici, takodje me je počela boleti glava i povecana mi je zenica oka vec nekih mesec dana, pracena glavoboljom i peckanjem leve strane lica. Uradjena su sva ispitivanja na VMA, kao i na Institutu u Sremskoj Kamenici, koja su pokazala da je sve u redu sa krvnim sudovima i mozgom, kao i sa vratnim delom kičme. Otpušten sam sa VMA sa dijagnozom: Sy trunci cerebri i anizokorija. Dobio sam da pijem diklofenak duo i bromazepam koji ne daju efekta, a mene i dalje boli glava i imam peckanje lica. Sta da radim po pitanju svega, kako da se ponasam, sta da radim, jer u ledjima imam 6 srafova i 8 osam poluga i da li cu ja biti sposoban za posao, jer mi safovi ne dozvoljavaju mnogo. Ne mogu uz stepenice, a na VMA ne dobijam odgovore, navode da ce sve biti u redu, a ja imam samo 26 godina i ovakve probleme pa Vas molim da me posavetujete sta da radim, unapred hvala.

    Odgovoreno: 24. 09. 2008.
    • Poštovani, jedini odgovor koji u ovom tipu komunikaceje mogu da Vam dam jeste da se obratite lekaru koji Vas je lečio/operaisao. Srdačan pozdrav.