Treba da operisem diskus herniju u nivou l rade4l5, pa vas molim da mi predlozite ustanovu i lekara koji to dobro-najbolje rade. Gde se to ra di sa sto manjim rezom, sa sto manjim rizikom idr. Molim vas da mi odgovorite. Pozdrav

    Odgovoreno: 04. 12. 2010.
    • Poštovana,
      Na neurohirurškoj klinici u novom sadu, a verovatno i drugim klinikama, se operacija diskus hernije radi sa minimalnim rezom od 3 cm, uz pomoć mikroskopa. Pacijenti ustaju tog dana i ostaju u bolnici 3 dana. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/diskus_hernija. Htm najlakše se dolazi do njega ako iskopirate naziv sajta u google