Moja dijagnoza je; tipican venski angiom parijetalno posteriorno desno od kortikalne povrsine, konvergira ka ventrikularnoj konturi posteriornih aspekata desne bocne komore. Sta mi savetujete, da li treba operacija ili ne.

    Odgovoreno: 28. 11. 2010.
    • Poštovana,
      Odluka o operaciji zavisi od: veličine angioma, lokalizaciji angioma, odnosu sa centrima, proceni o ranijim krvarenjima i drugim komplikacijama do kojih angiom može dovesti. Znači potrebno je imati uvid u sve snimke koje ste napravili da bi se dao valjan savet. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/bolesti_krvnih_sudova. Htm najlakše se dolazi do njega ako iskopirate naziv sajta u google