Imam bolove vec 6 meseci u donjem delu stomaka, ginekolog mi je video da imam videnu cistu na jajniku ali posle 2 meseca ta cista se smanjila, doktor me je poslao da uradim nalaze za debelo crevo i svi su bili uredni. Predlozio mi je da idem kod neurologa, on mi je dao blokadu u kicmu, jedan dan mi je bilo dobro ali ponovo imam jos jace bolove, uglavnom se javljaju u toku noci jaki bolovi a po danu su podnosljivi ali ih imam. Ne pomazu mi lekovi protiv bolova! Unapred hvala na odgovoru, zeljka

    Odgovoreno: 28. 11. 2010.
    • Poštovana,
      Uzroci bolova koje opisujete nekad mogu biti i kičmenog porekla. Pogotovo što je bol bio manji nakon blokade. Potreban je pregled neurologa koji će odlučiti da li je potrebno snimanje i kičme. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/hirurgija_bola. Htm najlakše se dolazi do njega ako iskopirate naziv sajta u google