Poštovani, poslednja 2 meseca osećam tup bol u predelu srca, i trne mi leva ruka, noću ne mogu da se okrenem na levu stranu, smeta mi. Obavila sam detaljne preglede i rekli su mi da je to zbog nervoze. Ja se zaista trudim i bavim se opet sportom i opuštam se na razne načine, i zaista se ne nerviram i i dalje osećam te tegobe, da li je moguće da je neka druga bolest u pitanju. Ekg, krvna slika, ultrazvuk srca sam obavila i sve je u redu. Hvala unapred na savetu

    Odgovoreno: 24. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Uzrok bola u grudnom košu ne mora biti samo srce. Na sajtu http: //www. Kardiologija. In. Rs/bol_u_grudima. Htm su vam navedeni neki od uzroka. Sve njih treba ispitati (detaljan neurološki pregledi i dodatna ispitivanja) i adekvatno lečiti bol. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      www. Neurohirurgija. In. Rs najlakše se dolazi do njega ako iskopirate naziv sajta u google