Pozdrav, imam 27 godina i imam problem sa vrtoglavicama. Uradjena mi je mr gde se frontalno desno, centralno paravertikularno, diferenciraju dve manje zone hipersignala u t2tse i flair sekvenci dimenzija oko 4mm koje postkontrastno ne pokazuju povecanje is! Koja je vasa dijagnoza!!! Unapred zahvalna!!!! Pozdrav

    Odgovoreno: 24. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Morao bih videti snimke i imati druge podatke da bih se izjasnio u vezi moguće prirode promena. Inače sigurno će biti potrebno i dodatno ispitivanje, te kontrolni mr snimak mozga posle odredjenog perioda.