Posle opercaije diskus hernije, operisan mi je vratni deo kicme diskus c5 kako treba da se ponasam, dali treba da lezim ili da hodam posto imam vrtoglavice, zujanje u usima i bolove, proslo je 4 dana od operacije. Kada bi trebao da pocnem sa fizikalnom terapijom i dali su simptomi uobicajeni. Unapred hvala za odgovor

    Odgovoreno: 22. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Ovi simptomi se mogu javiti 4 dana posle operacije. Dalji režim lečenja i života zavisi od onoga čime je izvadjen disk zamenjen. O ovome morate pričati sa neurohirurgom koji vas je operisao. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/diskus_hernija. Htm najlakše se dolazi do njega ako iskopirate naziv sajta u google