Prije osam mjeseci operisao sam tumor na mozdanom stablu u beogradu. Nakon operacije urađena mi je kanila zbog problemda zbog problema sa disanjem i gastrosonda zbog problema sa gutanjem. Nemogu da zatvorim usta imam poblem sa facijalisom obostranim. Koliko vremena treba da sve to prodje i vrati mi se sve to u normalu da bih mogao normalno da zivim.

    Odgovoreno: 16. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Radi se o veoma komplikovanoj operaciji. Oporavak traje do 2 godine. Tačna prognoza zavisi od brjnih faktora koji mi nisu poznati. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs najlakše se dolazi do njega ako iskopirate naziv sajta u google