Imam 2 hernie diska u vratnom delu kicme c5 i c6. Od te dve hernie, za operaciju je bila c5, a drugu ``cemo pratiti``. Operisan sam na vma, posto sam vojni osiguranik. Krajem novembra 2010. Bice godina dana od izvrsene operacije, a bolovi u glavi, vratu i oba ramena, trnjenje u desnoj saci, drhtanje u misicima obe ruke i dalje su prisutni. Cak sta vise, javlja mi se i kocenje u misicima podlaktice obe ruke, sto nije bilo slucaj pre operacije. Banjsko lecenje jos nisam prosao, budite sigurni ne mojom krivicom. Danas je 06. 10. 2010. A ja jos uvek cekam poziv iz banje (tako mi je receno bezbroj puta, a na moje pozive) . Da li, kada uskoro (nadam se) odem na banjsko lecenje, isto ima smisla, s obzirom da je proslo skoro godinu dana od operacije. Procitao sam u vasem clanku da bolove treba posto poto leciti, odnosno spreciti u prvih 3 do 6 meseci nakon operacije. Voleo bih da cujem vas odgovor i vase misljenje u vezi mog slucaja, sobzirom da ja moje lekare ne mogu nista da pitam, niti zele da mi bilo sta kazu i objasne. A zaboravio sam da napomenem, da je operacije bila navodno uspesna. . . .

    Odgovoreno: 11. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Uvek ima smisla lečiti bolove i druge tegobe koje imate. Mislim da je, kod vas, sledeća etapa fizikalno lečenje i nadam se da ćete ga uskoro započeti. Pitanja u vezi operacije postavte hirurgu koji vas je operisao jer samo on zna detalje u vezi operacije i siguran sam da ćete dobiti pravi odgovor.