Imao sam tesko prometnu nesrecu, ozljede glave krvarenja na mozgu. Na kontrolnoj magnetnoj mi pise; zarisne post - kontuzijske aksonalne lezije desno temporalno. Molim da mi malo objasnit kava je terapija, lijecenje. Povremeno imam glavobolje i dvoslike. Hvala

    Odgovoreno: 06. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Same aksonske lezije se ne leče već tegobe koje imate. Obratite se neurohirurgu da vas pregleda. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/povrede_mozga. Htm najlakše se dolazi do njega ako iskopirate naziv sajta u google

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #69377

    • Stevan Stanojevic 06. 10. 2010.

      Moja mama je snimala magnetnu rezonansu vratnog dela kicme, zakljucak magnetne rezonanse: 1. Spondiloticne i unkartroticne promene vratnog segmenta kicmenog stuba. 2. Znaci incipijentne diskartroze c5-6 sa protruzijom degenerativno izmenjenog diskusa dorzalno paracentralno desno koja kompromituje orednji likvorski prostor bez vidljivih znakova razvoja kompresivne mijelopatije na mestu kontakta sa mijelonom. . . Molim vase misljenje. . ?!