Dijagnoza je: discarthrosis l4-5; l5-s1, spondylosis incipiens l-s, scoliosis sinistroconvexa l-s, pdiv c 5-6. Skolioza l-s u levo, suzen i. V. Prostor l4-5; l5-s1; pocetna spondiloza na l4, l5, l1, hipolordoza l-s. Molim vas da mi objasnite znacenje ovih termina u sto kracem vremenskom roku, bila bih vam veoma zahvalna. Veliki pozdrav od jelene!

    Odgovoreno: 28. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Većinu termina sam objasnio na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/diskus_hernija. Htm najlakše se dolazi do njega ako iskopirate naziv sajta u google. Odstaledetalje će vam reći lekar koji vidi snimke.