Poštovanje. . . 20 et mi je godimao sam povredu nerva medijanusa koji je kirusi spojen. . . Bio je potpuno prekinut. . . Od operacije je proslo 2mj. . . Funkcija i mtorika mi se vratila. . . Ali utrnjelost je ostalo. . . Mozete mi li dat objasnjenje i dali ce se to vratiti uopce i kakve su mi sanse. . Bio sam neurologa i ostecene mi je oko 50% . . . Pozz matej bio

    Odgovoreno: 28. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Nažalost funkcija nerva posle operacije potpunog prekida se ne vraća u 100% . Ipak prošlo je tek 2 meseca, a za oporavak je potrebno i preko 6 meseci. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/nervi. Htm najlakše se dolazi do njega ako iskopirate naziv sajta u google