Ja sam pre mesec dana operisao diskus herniju, l5 s1, proturziju. Posto sam prethodno aktivno vezbao u teretani, zanimame hocu li smeti vezbati ponovo, smem li trcati i nastaviti baviti se sportom nakon banjskog lecenja od 21 dan? Ovo mi je vrlo bitno jer ludim kada ne vezbam, nervozan san jako. Unapred hvala pozdrav

    Odgovoreno: 23. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Tokom fizikalng lečenja ćete naučiti koji su pokreti i vežbe zabranjeni. Inače močićete većinu vežbi i dalje da radite, kao i da trčite. I ja često operišem aktivne sportiste koji se vrate punom treningu. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/diskus_hernija. Htm najlakše se dolazi do njega ako iskopirate naziv sajta u google