Moj suprug ima dijagnozu dg tu pontocerebellaris lat. Sin. Ct nalaz ukazuje na expanzivnu leziju promera 18x16x20mm u levom pontocerebelarnom uglu. Mmolila bih vas da nam kazete vase misljenje i sta nam je ciniti. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 12. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Morate se javiti svakako neurohirurgu, jer postoje više opcija lečenja. Inače verovatno će biti potrebna i dodatna snimanja, a na prvom mestu magnetna rezonanca. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/tumori_mozga. Htm najlakše se dolazi do njega ako iskopirate naziv sajta u google